.

Business Intelligence

Wiedza dla każdego – nie tylko dla analityków

Praktyczne wskaźniki
BI pozwala na dowolne definiowanie wskaźników efektywności (KPI), które umożliwiają szybkie i łatwe monitorowanie postępu pracy w Twojej firmie. Z jednej strony możesz na bieżąco analizować czy postawione cele są realizowane, na jakim etapie jest dany handlowiec lub jaki jest stan nadgodzin pracowników Twojego przedsiębiorstwa. Z drugiej strony wskaźniki mogą odnosić się do kwestii finansowych np. porównywania wartości sprzedaży w określonym czasie.

Ważne: enova365 daje możliwość stworzenia własnych KPI. Służy do tego prosty i intuicyjny edytor.

W jakich obszarach przyda się BI?

  • zamówienia i marże,
  • stany magazynowe,
  • należności i zobowiązania,
  • projekty i zadania,
  • wynagrodzenia i rotacje pracownicze.

 

BI pomoże Twojej firmie w skutecznym podejmowaniu decyzji biznesowych. Narzędzie to jest także pomocne w szybkim sprawdzeniu statusów realizowanych w firmie procesów. Wszystko dzięki dopasowanym wskaźnikom, które można samodzielnie tworzyć. Moduł BI pomaga w tworzeniu raportów w dowolnej formie: wskaźnika, tabeli czy wykresu.

Sprawdzanie KPI zawsze pod ręką
enova365 dostępna jest nie tylko w trybie okienkowym, ale także na tabletach i urządzeniach mobilnych z systemem operacyjnym Android. Dzięki temu, pracownicy mają łatwy wgląd w raporty.

Analityka
Dzięki prostej nawigacji można wygenerować raport z konkretnymi KPI. W zależności od potrzeby, zestawienie może być przedstawione w formie wskaźnika, tabeli, ale także w formie graficznej.

Panele BI
Zyskaj szybki dostęp do wykresów i wskaźników, umieszczając je w intuicyjnym widoku Paneli BI. Dzięki temu możesz w jednym miejscu monitorować działanie całej firmy. Dla uzyskania szczegółowych informacji
wykorzystaj funkcję filtrowania po parametrach i czasie. Panele możesz udostępnić wszystkim lub wybranym użytkownikom.

BI w Pulpitach
Dla posiadaczy Pulpitów Pracownika, Kierownika, Kontrahenta lub Klienta Biura Rachunkowego możliwe jest wzbogacenie tych modułów o analizy BI. Dzięki funkcjonalności BI w Pulpitach pracownicy zyskają szybki
dostęp do informacji niezbędnych na wykonywanym stanowisku.

Widoki SQL
Widoki baz danych SQL tworzą domeny, które służą do generowania raportów. Tworzenie domen nie wymaga wiedzy programistycznej, jest proste i intuicyjne. Dzięki temu masz możliwość odczytywania stworzonych raportów w MS Excel. Dostęp do zewnętrznych narzędzi pozwala na wizualizacje danych w preferowanym rozwiązaniu analitycznym np. Power BI.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!