Funkcje systemu ERP dla małych firm i średnich przedsiębiorstw

Kontroluj koszty i przychody
enova365 pozwala zapewnić lepszą kontrolę nad gospodarką finansową małego i średniego przedsiębiorstwa. Analizuj prognozowane zyski na podstawie składanych zamówień. Planuj i kontroluj wydatki. Wszystkie dane masz zawsze pod ręką, dzięki czemu podejmujesz trafne decyzje.

Oszczędzaj czas i pieniądze
Wykorzystanie enova365 w finansach, HR, handlu czy projektach pozwala na optymalizację procesów. Składanie zamówień, automatyczna obsługa zleceń, pełna kontrola nad magazynem – to wszystko jest dostępne za jednym kliknięciem i przyczynia się do wzrostu efektywności.

Zintegruj firmę w jednym systemie
Wykorzystaj potencjał swojej firmy, integrując wszystkich pracowników i poszczególne zadania w jednym systemie. Oprogramowanie dla małych i średnich firm enova365 porządkuje liczne procesy zachodzące w firmie. Pomaga w organizacji przepływu pracy oraz usprawnia komunikację.

 

 

Co wyróżnia system enova365

ikony urządzeń smartfon, laptop, tablet
Mobilny

Wybierz program do zarządzania projektami dostępny z każdego urządzenia (komputer, tablet, smartfon), który pozwala wykonywać pracę w dowolnym miejscu i czasie. Możliwości mobilnej pracy bez ograniczeń docenią menadżerowie, przedstawiciele handlowi oraz pracownicy magazynów. Niezależnie od sposobu korzystania, użytkownik ma wygodny dostęp do tych samych danych i funkcjonalności.

symbol zgodności z przepisami, paragraf i młotek sędziowski
Zgodny z przepisami

Nieustannie zmieniająca się legislacja wymaga systemu ERP zgodnego z przepisami. Jesteśmy gotowi na JPK, RODO, split payment oraz zmiany w prawie pracy. Nasi eksperci codziennie pracują nad dostosowywaniem programu do zmian w przepisach, dzięki czemu oferujemy bezpieczeństwo prowadzenia biznesu.

ikona system erp nowoczesny technologicznie
Nowoczesny technologicznie

enova365 to system XXI wieku – otwarty na współczesny biznes. Łączy łatwość obsługi z ogromem możliwości, które powinien oferować dobry system ERP/CRM. enova365 cechuje aktualność technologiczna, dlatego regularnie otrzymuje nagrody branżowe. Oprogramowanie w chmurze, dostępne przez przeglądarkę internetową czy smartfon, to naturalny kierunek naszego rozwoju.

Integracje
Dopasowany do potrzeb

enova365 funkcjonuje w firmach handlowych, produkcyjnych oraz usługowych. Niezależnie od branży i sposobu pracy odpowiada na potrzeby użytkowników. Skalowalność i modułowość pozwala dopasować system do aktualnych potrzeb oraz daje przestrzeń do rozwoju. Wraz ze wzrostem firmy, istnieje możliwość poszerzenia funkcjonalności, co ważne bez konieczności wymiany systemu.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!