.

Finanse i księgowość

enova 365 to kompletny program dla księgowości

enova365 pomoże Twojej firmie w prowadzeniu:

  • pełnej księgowości (Księgi Handlowej)
  • księgowości uproszczonej (Księgi Przychodów i Rozchodów, Ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych),
    ewidencji środków pieniężnych i rozliczeń.
  • enova365 zawsze zgodna z aktualnymi przepisami

Obszar finansów i księgowości opiera się na wielu przepisach, które nieustająco podlegają modyfikacji. Oprogramowanie enova365 jest
na bieżąco aktualizowane, tak aby Twoja firma zdążyła przygotować się na każdą nadchodzącą zmianę.

Split payment
enova365 dostosowana jest do wymogów mechanizmu podzielonej płatności. Dzięki temu, zyskujesz kontrolę nad swoimi finansami, które
spływają na oddzielne rachunki bankowe.

Księga Inwentarzowa
System ERP enova365 daje możliwość monitorowania majątku firmy w jednym miejscu. System umożliwia prowadzenie ewidencji majątku firmy wg. Krajowych i Międzynarodowych Standardów Rachunkowości oraz zapewnia łatwy dostęp do analiz i raportów.

e-Deklaracje
Oprogramowanie enova365 w łatwy i szybki sposób umożliwi wygenerowanie oraz późniejszą wysyłkę eDeklaracji podatku VAT oraz podatku
dochodowego.

Jednolity Plik Kontrolny
Jeżeli jesteś przedsiębiorcą prowadzącym księgi i dowody księgowe w wersji elektronicznej, z pewnością poznałeś już temat Jednolitych Plików Kontrolnych.
Od 1 lipca 2018 do odpowiedniego urzędu nie tylko należy przekazywać JPK_VAT, ale na żądanie organu podatkowego, możesz zostać wezwany do przedstawienia jednej z pozostałych struktur JPK. enova365 umożliwia generowanie i wysyłkę wszystkich siedmiu struktur JPK, w tym objętą obowiązkiem comiesięcznego dostarczania do Urzędu Skarbowego – strukturę JPK_VAT. Dodatkowo, system wyposażony jest w mechanizm, który weryfikuje spójność i poprawność danych wygenerowanego przez Ciebie JPK.

Struktura plików JPK oraz deklaracji jest na bieżąco aktualizowana, zgodnie ze zmianami wprowadzanymi przez Ministerstwo Finansów.

Finanse i księgowość to ważne obszary funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki oprogramowaniu ERP enova365, zyskujesz nad nimi większą kontrolę. Z enova365 możesz prowadzić wszystkie procesy w jednym, intuicyjnym systemie, co pozwala zaoszczędzić czas.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!