O nas

Informacje ogólne
Firma ESTA S.C. od kilkunastu lat zajmuje się obsługą informatyczną przedsiębiorstw. Od początku istnienia firmy zajmujemy się wdrażaniem oprogramowania klasy ERP dostarczając przedsiębiorstwom wysokiej klasy narzędzi do zarządzania. Oferujemy Państwu fachowe doradztwo w zakresie oprogramowania oraz sprzętu, wdrożenia i pomoc w zakresie obsługi oprogramowania.

Co nas wyróżnia?
W ESTA S.C. dokładamy wszelkich starań, aby dostarczane rozwiązania informatyczne, optymalizowana infrastruktura oraz świadczone przez firmę usługi, podnosiły zarządzanie organizacją na wyższy poziom. To właśnie koncentracja na celach biznesowych naszych Klientów daje im przekonanie, że skupiając się na prowadzonej działalności, pozostawiają infrastrukturę informatyczną w rękach doświadczonych specjalistów. Cele biznesowe naszych Klientów przenosimy na poziom infrastruktury informatycznej, dbając o to aby nasza praca i wysoka jakość świadczonych usług wspomagała ich w osiąganiu celów organizacji.

Mamy pełną świadomość tego, że cele biznesowe oraz realizowane przedsięwzięcia stanowią najwyższy priorytet naszych Klientów. To na nich koncentrują swoją uwagę członkowie zarządu, kadra kierownicza oraz pozostali pracownicy. Oferowane przez nas produkty i usługi, chcemy uczynić skutecznymi i użytecznymi narzędziami wsparcia organizacji w drodze do ich rynkowego sukcesu.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!