Enova365

System Enova365 zdecydowanie różni się od systemów ERP konkurencji. Możliwości dostosowania programu do potrzeb przedsiębiorstwa są praktycznie nieograniczone. Program adoptuje się już na etapie wdrożenia, nie tylko za pomocą modułów z których jest zbudowany, ale także za pomocą małych dodatków do programu, tworzonych specjalnie na potrzeby Klienta przez Partnerów. Dzięki temu możliwe jest rozwiązanie problemów, które do tej pory wydawały się nie do rozwiązania.

System Enova365 skonstruowana jest z modułów, każdy z modułów wspiera inne procesy zachodzące w firmie: zarządzanie kadrami, rachubę płac, ewidencję środków pieniężnych, fakturowanie, gospodarkę magazynową, sprzedaż, księgę inwentarzową, środki trwałe, księgowość, relacje z klientami, windykację czy sprzedaż mobilną. System został przygotowany do współpracy z aplikacjami branżowymi i specjalistycznymi, aby zwolnić użytkownika z dyskomfortu jakim jest żonglowanie kilkoma aplikacjami jednocześnie, oszczędzając przy tym czas i pieniądze

ERP dla małych firm i średnich przedsiębiorstw

Rozwijaj potencjał swojej firmy dzięki automatyzacji i optymalizacji procesów. Postaw na funkcjonalny ERP dla małych firm.

 

Funkcje systemu ERP dla małych firm i średnich przedsiębiorstw
Kontroluj koszty i przychody

enova365 pozwala zapewnić lepszą kontrolę nad gospodarką finansową małego i średniego przedsiębiorstwa. Analizuj prognozowane zyski na podstawie składanych zamówień. Planuj i kontroluj wydatki. Wszystkie dane masz zawsze pod ręką, dzięki czemu podejmujesz trafne decyzje.
Oszczędzaj czas i pieniądze

Wykorzystanie enova365 w finansach, HR, handlu czy projektach pozwala na optymalizację procesów. Składanie zamówień, automatyczna obsługa zleceń, pełna kontrola nad magazynem – to wszystko jest dostępne za jednym kliknięciem i przyczynia się do wzrostu efektywności.
Zintegruj firmę w jednym systemie

Wykorzystaj potencjał swojej firmy, integrując wszystkich pracowników i poszczególne zadania w jednym systemie. Oprogramowanie dla małych i średnich firm enova365 porządkuje liczne procesy zachodzące w firmie. Pomaga w organizacji przepływu pracy oraz usprawnia komunikację.

Pakiety

enova365 jest systemem klasy ERP, doskonale sprawdza się w firmach praktycznie każdej wielkości, aby uczynić produkt bardziej przystępny moduły zostały podzielone na 3 pakiety ze względu na zakres działalności i wielkość przedsiębiorstwa.

Pakiet SREBRNY to rozwiązanie idealne dla mikro i małych firm, których oczekiwania nie wykraczają poza podstawowe procesy dostępne w programie. Do obsługi podatkowo-finansowej zaproponowano tu Księgę Przychodów i Rozchodów. Wersja srebrna obejmuje standardową funkcjonalność modułów zaprojektowaną przez producenta.

Pakiet ZŁOTY powstał z myślą o firmach, których potrzeby wykraczają poza podstawowe funkcjonalności. Wszystkie moduły posiadają większą funkcjonalność w stosunku do wersji srebrnej, a cały system wyposażony został w mechanizm definiowania przez użytkownika dodatkowych pól (cech) dla dowolnych elementów oraz zadań do zautomatyzowania działa programu. W ten sposób można rozszerzać funkcjonalność systemu i dopasować ją do potrzeb firmy. Zdefiniowane cechy mogą zostać wykorzystane w prezentacji danych oraz przy tworzeniu raportów i analiz.

Pakiet PLATYNOWY ma praktycznie nieograniczone możliwości rozbudowy i przeznaczony jest dla firm, które od systemu informatycznego wymagają dopasowania w każdym szczególe do procesów panujących w przedsiębiorstwie. Pakiet ten idealnie nadaje się też do firm zatrudniających obcokrajowców, gdyż wprowadzono pełne tłumaczenie systemu na język angielski.

Branże

System Soneta enova365 sprawdza się w wielu branżach. W programie został bardzo dopracowane moduły kadrowo-płacowe, które nie mają sobie równych wśród konkurencji. Program polecamy szczególnie w następujących branżach:

  1. sektor publiczny,
  2. Human Resources,
  3. outsourcing i agencje pracy,
  4. komunalna,
  5. szkolenia,
  6. finanse,
  7. handel hurtowy i detaliczny,
  8. biura rachunkowe

Posiadamy doświadczenie w wdrażaniu oprogramowania, także w wielu innych branżach niewymienionych powyżej. W przypadku pytań, zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!