Wdrożenia Optimy

Wdrażaniem oprogramowania Comarch firma ESTA zajmuje się od początku działalności (Comarch ERP Optima, dawniej CDN OPT!MA od roku 1999). Posiadając tak duży bagaż doświadczeń jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom najlepsze rozwiązania w optymalnych cenach oraz krótkim czasie wdrożeniowym. Zajmujemy się także doborem odpowiedniego sprzętu dla oprogramowania (serwerów, komputerów) oraz sieciami firmowymi. Naszymi głównymi Klientami są biura rachunkowe (od małych do bardzo dużych), firmy usługowe, sklepy detaliczne (także integracja z kasami i urządzeniami fiskalnymi), hurtownie (prowadzące również sprzedaż w internecie za pośrednictwem Comarch e-Sklep).

Model wdrożenia systemu

  1. podczas bezpłatnych konsultacji zapoznajemy się z potrzebami Klienta, dobieramy odpowiedznie oprogramowanie/moduły, odpowiedni sprzęt, jeśli jest taka potrzeba, następnie przedstawiamy naszą ofertę,
  2. wdrażamy oprogramowanie, instalujemy sprzęt, sieć w firmie,
  3. prowadzimy szkolenie pracownikom firmy.

 

Szkolenia i pomoc

Naszym celem jest satysfakcja naszych Klientów, dlatego pracownicy firmy ESTA biorą aktywny udział w doskonaleniu swoich umiejętnościach oraz pogłębianiu wiedzy, aby sprostać wszystkim Państwa oczekiwaniom. Przejście na nowy system, wiąże się często z dużym stresem ze strony pracowników. Nasi fachowcy podchodzą do pracowników indywidualnie, odpowiadając na każde pytanie, pokazując na ekranie komputera jak należy prawidłowo wykonać zadanie. Również po szkoleniu można wykonać telefon z pytaniem do Naszego pracownika. Po wdrożeniu nie zostawiamy Naszych klientów.

Udzielamy także naszym Klientom pomocy zdalnej. Aby zaoszczędzić czas potrzebny na dojazd, łączymy sie za pomocą pulpitu zdalnego. W ten sposób można rozwiązać 70% problemów i jak wyjaśnić kwestie, które mogą być preblematyczne w obsłudze oprogramowania.

Szybki kontakt!
+
Wyślij!