Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to program stworzony dla małych i średnich firm z każdej branży. Program zbudowany jest z współpracujących ze sobą modułów, to wybrane przez klienta moduły decydują o funkcjonalności. Zaufało nam już ponad 50 000 Klientów, co klasyfikuje Comarch ERP Optima jako jeden z najchętniej wybieranych programów do obsługi małych i średnich firm.

Firmy usługowe i serwisowe

Comarch ERP Optima to program dedykowany głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw działających w różnych branżach. Comarch ERP Optima to aktualnie najczęściej wybierane oprogramowanie wspierające zarządzanie przedsiębiorstwami w Polsce – program wybrało już ponad 45 000 klientów. Oprogramowanie posiada moduł Serwis usprawniajcy pracę firm usługowych. Aplikacja dedykowana jest firmom zajmującym się różnorodną działalnością serwisową: serwisy samochodowe, komputerowe, RTV/AGD, narciarskie itp. Serwisanci wykorzystujący moduł nie tylko usprawnią samą ewidencję zleceń, ale również lepiej zorganizują swoją pracę. Dzięki Comarch ERP Optima można:

  • rejestracja wszystkich zleceń, automatyczna historia wykonanych zleceń
  • harmonogramowanie zadań,
  • łatwe wystawianie faktur i paragonów za usługę,
  • definiowanie zleceń cyklicznych,
  • planowanie zadań w terminarzu.

Sprzedaż detaliczna, hurtowa i sklep internetowy

To nieistotne czy prowadzisz mały sklep osiedlowy, duży salon z odzieżą, hurtownię części samochodowych, czy prowadzisz sprzedaż tylko internetową. Comarch ERP Optima to doskonałe narzędzie dla sklepów oraz punktów usługowych.

Moduł detal znacznie przyśpiesza i upraszcza wystawianie paragonów, przez co szybszą obsługę klientów. Ponadto moduł współpracuje z kasami, drukarkami fiskalnymi, czytnikami kodów kreskowych oraz ekranami dotykowymi. Dzięki modułowi handel, możliwe jest prowadzenie gospodarki magazynowej. Moduł faktury umożliwia łatwe i  szybkie wystawianie faktur, proform, faktur korygujących itd. Jednak najważniejszą zaletą programu jest prowadzenie sprzedaży w internecie przez sklep internetowy e-Sklep, który jest całkowicie zsynchronizowany, wystawianie aukcji Allegro, czy popularne porównywarki jak Ceneo, Nokaut…

Biura rachunkowe

Comarch ERP Optima to także bardzo dobre rozwiązanie dl biur rachunkowych i kancelarii podatkowych. Dzięki wieloletniej współpracy z ekspertami z branży pozwoliła na stworzenie programu – nowoczesnego i kompleksowego rozwiązania. Comarch ERP Optima pozwala na efektywną organizację pracy i daje możliwość świadczenia profesjonalnych usług księgowych. Użytkowicy nie muszą martwić się o zmieniajace się przepisy, wskaźniki, wymagania prawne, czy kursy walut. Dzięki automatycznym aktualizacjom wystarczy jedno kliknięcie myszy, aby pobrane zostały najświeższe obowiązujące normy prawne. Comarch ERP Optima umożliwia:

  • wykonywanie operacji seryjnych (naliczanie, wysyłanie e-Deklaracji, tworzenie kopii bezpieczeństwa),
  • rejestrowanie czasu pracy poświęconego na obsługę poszczególnych klientów,
  • sporządzanie przekrojowych dokumentów dot. wprowadzonych dokumentów,
  • obieg dokumentów,
  • tworzenie wirtualnej biblioteki dokumentów.
Szybki kontakt!
+
Wyślij!